Jdi na obsah Jdi na menu
 


›› Rušné město: Prozkoumej velké město rozdělené do pěti odlišných, vzájemně propojených čtvrtí v rozsahu od serpentinových předměstských kopců až po hustou síť ulic ve středu města. Čtvrti propojuje komplexní systém městských dálnic.
›› Nepředvídatelné hraní: Chceš si v undergroundu udělat jméno? Nejprve jej musíš najít. Závodníci se mohou objevit kdekoliv a kdykoliv, a jak hráči potkávají na ulici soupeře, mohou být zasvěceni do tajů, kde nakoupit nejbáječnější vylepšení nebo se zúčastnit těch nejelitnějších závodů
›› Nové hrací režimy: K loňským soutěžím Circuit, Drift, a Drag byly přidány tři nové hrací režimy, které vyzývají hráče k vybrušování dovednosti ve větším počtu řidičských disciplin.
›› Ladění výkonu: Vylaď každý aspekt výkonu svého vozu s pomocí stovek licencovaných výkonnostních upgradů a potom jemně vylaď všechno od převodového poměru až po pérování pro maximální jízdu.
›› Nejžhavější vozy: K dispozici je více než třicet nejvyhledávanějších vyladěných vozů od těch nejlepších výrobců – od Mitsubishi Motors, Nissanu, a Toyoty až po Ford a Volkswagen – jsou-li žhavé na ulici, jsou žhavé také ve hře.
›› Vizuální zákaznické úpravy: Více než dvojnásobný počet vizuálních zákaznických úprav, než měla tato hra v loňském roce, umožňuje doslova miliardy kombinací vozů, jež jsou pro hráče k dispozici. Můžeš mít audio vylepšení, nůžkové dveře, spoilery, reflektory, bočnice sedadel, střešní lapače vzduchu, kapoty, ráfky, sadu na širokou karoserii, neony a další. Jestliže dokážeš auto vyšňořit ve skutečném životě, dokážeš to i ve hře Need for Speed Underground 2.
›› Rozmanitost prostředí: Každé z pěti odlišných čtvrtí ve hře Need for Speed Underground 2 má unikátní vzhled a atmosféru, včetně rozmanitých jízdních podmínek a druhů vozovek. Povrchy vozovek, efekty počasí v reálném čase a rizika životního prostředí udržují hráče na špičkách během jejich závodění od rozednění do setmění.
›› Online: Hráči mohou dát v sázku svoji reputaci tím, že online vyzvou nejlepší závodníky světa na počítačovém zábavním systému PlayStation2.
›› Hra vyšla 12.11.2004 pro všechny platformy


HERNÍ MÓDY Circuit - circuit závody v úzkých okruzích se třemi oponenty.
Sprint - styl podobný jako u cicuitu, ale trať je delší a má pouze jedno kolo
Street X - jede se v podobných tratích jako v driftu
Drag - jízda na dlouhé trati, jedete rovně a musíte řadit
Drift - driftovaní s 3 oponenty
Downhill Drift - driftování na hornatých tratích
Outrun - závody v celém městě - Závody končí když se vzdálíš od oponenta minimálně na 300 metrů
U.R.L. - Underground Racing League - circuit závody na okruzích s pěti oponen

kupte si hru Need for speed Underground 2 za 499 Kč

PC boxart

PS2 boxart

Xbox boxart

GameCube boxart

GameBoy Advance boxart